Domain Registration Service | Internet Domain Provider

Domain Tescil Hizmeti | İnternet Alanı Sağlayıcısı

Hemen iletişim geçin
In-House Sales Training

Domain Tescil Hizmeti | İnternet Alanı Sağlayıcısı

Domain bir web sitesinin ismidir. İnternet tarayıcılarının adres çubuğuna bu isimler yazılarak sitelere giriş yapılır. Aslında sitelere ip adresleriyle de bağlanılabilir. Fakat ip adreslerini akılda tutmak zordur. Bu nedenle domainler yani alan adları kullanılır. .Com, .net, .biz, .org en çok tercih edilen uzantılardır.

Domain (Alan adı) ve Hosting (İnternet alanı) hizmetimiz ile markanızın ismi ile aynı bir domain’e sahip olarak, internette kullanacağınız sistemin barınması için gerekli hosting’e sahip oluyorsunuz.

Firma olarak tescilli bir markaya sahip iseniz ODTU onaylı (.TR) uzantılı bir domain adresine sahip olmanız için gerekli yazışma ve evrak işlerini yapıyorum.

Dünya genelindeki internet prosedürlerine göre alan adları satın alınamazlar, asgari bir yıl olmak üzere belirli bir kullanım süresi için tescil edilebilirler. Alan adınızı tescil süresi bitiminde yenilemediğiniz takdirde alan adınızı bir başkası tescil edebilir. Ben bu işlemleri sizin adınıza takip edip süreçlerde sizleri bilgilendiriyor ve onaylamanız halinde süreleri uzatıyorum.

Türkiye merkezli kullandığımız server ile sisteminiz kısa aralıklarla yedeklenerek veri kaybetmenizin önüne geçiyorum. Kompleks sistemler için Amerika, Hollanda ve Rusya merkezli server paketlerimizden de yararlanmanızı sağlıyorum.

Merhaba Eren ben

Size nasıl yardımcı olabilirim..!

Ücretsiz fiyat teklifi al
+90 (544) 545-1988

Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın

Web yazılım hizmetinde, İşletmeleri teknolojik çözümlerle güçlendiren bir kişiyim. Müşterilerimi bizden biri olarak görüyor onların hayallerini kendi hayallerimiz gibi görerek bunlar üzerinde büyük bir özveriyle çalışıyorum. Çözümlerimin, işletmelerin karşılaşacağı, engel teşkil eden iş senaryolarında onlara kuvvetli bir destek sağlayacağına inanıyorum. Eğer sizde birinci sınıf bir destek almak istiyosanız benimle iletişime geçmeniz yeterli.

Eren ERKOCA
Web Yazılım Uzmanı
+90 (544) 545 1988

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum