akku
Akku Tekstil
11 Eylül 2014
Mrv Aksesuar
Mrv Aksesuar
29 Şubat 2020
Show all

Smile Kids

smile

Firmamız

Bebe sektöründe birçok yeniliğe öncülük eden Smile Kids, 2014 yılında imalat – toptan – perakende olarak ticaret hayatına merhaba demiştir..

Smile Kids 0-9 yaş grubunda ürün ve markalarda çeşitlilik, A’dan Z’ye bebeğin bütün ihtiyaçlarını bulundurmaktadır.Firmamız dünyadaki yenilikler ve gelişmelerin ışığında ürün yelpazesini her geçen gün yenilemekte ve genişletmektedir.

Yeni mağaza açan bir firmanın bütün ihtiyaçlarını mağazamızda yer alan zengin ürün çeşidiyle, perakende tecrübemizi kullanarak en kaliteli ürünleri, kısa zamanda temin edebilir.

Firmamız kendi koleksiyonlarını, kendi tasarım ve ürün geliştirme ekibi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca müşterilerimizin kendine özgü üretim ve taleplerine de yetişmiş tasarım ekibimizden gelen gücümüzle hızlı ve etkin alternatifler üretebilecek hale gelinmiştir.CAD çalışmaları ile müşterilerimize istedikleri renk, desen ve baskı çalışmalarınıda hızlıca iletme ve onayları akabinde OEM bazda üretim yapma imkanımız vardır.

Firmamız pek çok üründe “OEKO-TEX” ve “GOTS” belgelerine sahip kumaşlarla üretim gerçekleştirebilmektedir. Sağlık, estetik, kalite, güven, istikrar, rahatlık, modaya uyum ve çeşitlilik müşterilerimizin bizi seçmesindeki en önemli ayrıcalıklarımızdır.

Smile Kids olarak siz değerli müşterilerimize, keyifli ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by