Internet Advertising

İnternet Reklamcılığı

Hemen iletişim geçin
In-House Sales Training

İnternet Reklamcılığı

İnternet ve Sosyal Medya Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı günümüzün en popüler reklamcılık türü haline gelmiştir, firmanız adına verdiğiniz reklamlar için konum belirleyebilir, kişi özelliklerini seçebilir ve daha birçok filtreleme yapabilirsiniz. Böylece vermiş olduğunuz reklam direkt olarak sizin müşteri portföyünüze gözükecektir.

İnternet reklamcılığı hem firma tanıtımlarında hem de ürün satışlarında firma ve işletmelere tam destek vermektedir. Marka bilinirliğinizi ve satacağınız ürünlerde müşteriye sağladığınız tanıtım avantajları ile fayda sağlamaktadır.

 • Ağırlıklı kullanılan internet reklamcılığı türleri;
  • Google Adwords / Google SEM (Ücretli Sıralamada Yükselme)
  • Google SEO (Organik Sıralamada Yükselme)
  • Facebook Sponsor Reklamları
  • Instagram Sponsor Reklamları
  • Twitter Sponsor Reklamları
  • Youtube Sponsor Reklamları

Görüşmemiz sonrasında sizin işiniz için uygun olabilecek internet reklamcılığı paketlerini size rapor olarak sunuyoruz. Sizin tercih ettiğiniz platformlarda sizin adınıza tüm reklamcılık isteklerinizi karşılıyorum

Merhaba Eren ben

Size nasıl yardımcı olabilirim..!

Ücretsiz fiyat teklifi al
+90 (544) 545-1988

Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın

Web yazılım hizmetinde, İşletmeleri teknolojik çözümlerle güçlendiren bir kişiyim. Müşterilerimi bizden biri olarak görüyor onların hayallerini kendi hayallerimiz gibi görerek bunlar üzerinde büyük bir özveriyle çalışıyorum. Çözümlerimin, işletmelerin karşılaşacağı, engel teşkil eden iş senaryolarında onlara kuvvetli bir destek sağlayacağına inanıyorum. Eğer sizde birinci sınıf bir destek almak istiyosanız benimle iletişime geçmeniz yeterli.

Eren ERKOCA
Web Yazılım Uzmanı
+90 (544) 545 1988

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum