E-Commerce Systems

E-Ticaret Sistemleri

Hemen iletişim geçin
In-House Sales Training

E-Ticaret Sistemleri

Yaşadığımız günlerde teknoloji günlük yaşamımızı etkilemenin dışında artık iş ve ekonomik yaşamımızın da tamamı ile içine girmiş ve tüm iş sektörlerini yeniden yapılandırmaya zorlamış bulunmaktadır. E-ticaret kavramı bunların başında gelmektedir, sizde en ekonomik şekilde ürünlerinizi satıp, reklamınızı yapmak ve para kazanmak istiyorsanız Statik Yazılım olarak sizinle görüşüp, tüm ihtiyaçlarınızı belirleyip, size özel olan e-ticaret sistemini belirliyoruz.

 • E-ticaret Sistemi Oluşturma Adımları;
   • Keşfetmek; Sizi dinleyip tam olarak ihtiyacınızı belirliyor ve ardından oluşturduğumuz raporu sizlere sunuyoruz. Gerekli tüm ön çalışma tamamlandıktan sonra işlemlere başlıyorum.
   • Analiz Ediyorum; Satış yapmak istediğiniz sektörün analizini çıkartıyor, müşteri portföyünüzü ve müşterilerinizin olabilecek talep ve beklentilerini gözetiyoruz, rakiplerinizin bu alanda neler yaptığını ve eksiklerini belirliyoruz. Ardından sizi birkaç adım öne çıkartacak şekilde farklılıklar oluşturarak bu fikirleri sizinle paylaşıyorum.
   • Tasarım Aşaması; Oluşturduğumuz ön raporlara ve planlamamıza göre taslak çalışmalarını tamamlayıp sizin onayınıza sunarım.
   • Yazılım ve Test Aşamaları; Belirlenen tasarımın üzerine gerekli yazılımlar ile sistemi tamamlayıp sonrasında sistem için gerekli SSL(güvenlik sertifikası) ve Ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayıp en son olarak test işlemlerini gerçekleştirip yayına geçerek sizlere teslim ediyorum.
   • Panel Eğitimi; E-ticaret sisteminize ürün ekleyip çıkartmak ve satış işlemlerini yapmanız için gerekli olan sistem panelinin eğitimini sizlere ücretsiz olarak veriyorum. Belirlenen kritik noktalar için panel eğitim videoları hazırlayarak daha sonra takıldığınız noktada izleyerek kolay bir çözüme ulaşmanızı sağlıyorum.
   • Bakım ve Güncelleme Hizmeti; Sisteminizi size teslim ettikten sonra herhangi oluşacak bir hatada veya ekletmek istediğiniz bir özellik olduğunda sizin yanınızdayım. Sistemin güncel kalması için gerekli tüm güncellemeleri ve yedekleme işlemlerini sizin için gerçekleştiriyorum.

  Bir mağaza açıp ürünlerinizi sergileyerek satış yapmanın gerektiğinde fazla maliyetli olmasından dolayı(kira, vergiler, personel maaşı, personel sigortası vb.) ticaret yapma adımını atma konusunda yaşadığınız tüm tedirginlikler E-ticaret sistemleri ile ortadan kalkıyor. En düşük masraflar ile güvenilir bir ödeme sistemiyle sizde ürünlerinizi satıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Merhaba Eren ben

Size nasıl yardımcı olabilirim..!

Ücretsiz fiyat teklifi al
+90 (544) 545-1988

Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın

Web yazılım hizmetinde, İşletmeleri teknolojik çözümlerle güçlendiren bir kişiyim. Müşterilerimi bizden biri olarak görüyor onların hayallerini kendi hayallerimiz gibi görerek bunlar üzerinde büyük bir özveriyle çalışıyorum. Çözümlerimin, işletmelerin karşılaşacağı, engel teşkil eden iş senaryolarında onlara kuvvetli bir destek sağlayacağına inanıyorum. Eğer sizde birinci sınıf bir destek almak istiyosanız benimle iletişime geçmeniz yeterli.

Eren ERKOCA
Web Yazılım Uzmanı
+90 (544) 545 1988

Verilerimi göndererek benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum