WordPress altyapısı artık web sitesi tasarlamak isteyenlerin vazgeçilmezi oldu diyebiliriz. Hızlı, güvenilir altyapısı ile e-ticaret sitelerinde bile artık tercih ediliyor. Tüm dünyada dijital dönüşüme önem verildiği gibi Türkiye’de de internet sitelerine yapılan yatırımlarda arttı. İsimtescil olarak bu yazımızda hazır web site tasarım aracı WordPress ile merak ettiklerinizi araştırdık. Özellikle İsimtescil firmasının ürünü olan Web kılavuz paketlerini…

Salgın sürecinde hız kazanan dijital dönüşüm, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de internet sitelerine yapılan yatırımları artırdı. Türkiye’nin tercihi ise her üç web sitesinden birinde kullanılan WordPress altyapısı oldu. Uzmanlık alanı gerektiren bir konu olarak düşünülen web site tasarımı artık günümüzde herkesin kolaylıkla yapabileceği bir hale geldi. Eğer bilgisayar kullanmasını biliyorsanız, teknik ve tasarımsal hiçbir bilgiye ihtiyaç duymadan birkaç klavye dokunuşu ile e-ticaretten, kişisel blog sayfalarından, teknoloji portallarına kadar tüm web sitesi ihtiyaçlarına anında çözüm sunuyor.

Hazır içerik yönetim sistemleri arasında WordPress, dünya’da olduğu gibi Türkiye’deki en popüler hazır çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Tüm işletmelerin dijitalleşme konularına çözüm sunan WordPress temaları, ihtiyaçlarını internetten sağlamak isteyen müşterilerine kolaylık ve özgürlük tanıyor.

Published On: Şubat 19th, 2023 / Categories: Genel /

E-Bülten

En Son Haberleri Almak İçin Abone Olun.